Pavlač

Uvítáme zde Vaše názory a náměty ohledně podoby a obsahu stránek. Ještě více nás bude těšit, pokud se rozhodnete sami přispět nějakým zajímavým obsahem. Smysl těchto stránek je poskytnout  informace všem, kteří se zajímají o dění v Litni a okolí. A hlavně dát prostor těm, kteří chtějí aktivně přispívat zajímavým a aktuálním obsahem.

Prosíme o věcnou diskusi bez osobních výpadů a vulgarit.

50 komentářů

 1. No pěkný, tak jsem si přečetl příspěvky na pavlači a budí u mě spíš jen úsměv nad způsobem myšlení některých lidí. Mám z toho ten pocit, že akorát melou drškou o věcech o kterých se ani neobtěžují zjistit základní informace a nic z toho. Ono je zkrátka jednoduchý jenom tak kecat nesmysly. …..

  KDO NIC NEDĚLÁ NIC NEZKAZÍ !!!!!!!!!!!!

 2. Kdopa píše, že by měla obec byty jestli to snad „někomu“ nedošlo tak tady šlo o výši tržního nájmu. To přeci nemá s obcí nic společnýho, ne … ?

 3. Odpověď paní Evě. Nevím kdo jste,ale nemáte tu slušnost se pod svoji scestnou připomínku podepsat celým jménem.Jak je mi známo obecní úřad nemá v Litni ani jeden byt,tak nevím,kde jste si vycucala z prstu těch 7000 tisíc.Mám dojem ,že kdyby Liteň měla víc občanů jako jste vy ,tak by to tu vypadalo daleko hůře,než teď.

 4. Vážený pane Havelko,pokud vím tak jsem se se svojí připomínkou a dotazem obracela na pana starostu a liteňské zastupitele.Pokud je mi známo ,nejste ani starosta,ani zastupitel.Vámi deklarované ušetřené miliony pro naši obec Vám neberu ,ale myslím si,že by jste je mohl získat i kdyby jste pracoval na zkrácený úvazek.Ale jak jsem již napsala v mém předešlém příspěvku nechci polemizovat přes internet.A na tom chodníku stačilo udělat odrokový kanálek ,jako v Sokolské ulici.Děkuji.

 5. Cena nájmu v Litni za byt dva + jedna je taky 7000,- Kč podle nabídky na internetu a to bydlení neni žádný výdělečný byznys.

 6. Velice mně rozčílilo, že si doktoři berou za rukojmí své pacienty a snaží se tak ovlivnit výši nájmu. To přeci nejni OK. Copak jste někdy slyšeli, že by se stejnym způsobem chovali doktoři jinde? Třeba v Berouně? a jaký tam maj nájmy. Vždyť takovejhle nájem je fakt k smíchu.

 7. Dobrý den,
  Milá paní Losová, opravdu se omlouvám, že jsem se prozatím nedostal k odpovědi na Vaše příspěvky.
  Co se týká Vašeho zděšení, rád bych aby jste si uvědomila, že na základě mnou zpracovaných žádostí o dotace získal městys za poslední čtyři roky více než 8 500 000,- Kč pouze z dotací. Tyto dotace byli mnou podány, stavby vedeny a vyúčtovány bez jediné závady. Stále jste zděšena a přesvědčena, že se Vám moje práce nevyplatí?
  Co se týká zpevněné stezky u bytovek a komunikací je vše především otázka peněz. Pokud si všimnete v tomto místě se drží voda i na silnici, kterou tato stezka kopíruje a těžko je možné změnit spád silnice. Jelikož se jednalo pouze o zpevnění stávající stezky, nebylo možné provádět rozsáhlejší terénní úpravy například navýšení terénu atd. Pokud jde o místní komunikace, vážně si myslíte, že je hospodárné investovat miliony do asfaltových ulic, které se během stavby kanalizace totálně rozbagrují? Navíc do nově vybudované komunikace se ze zákona nesmí deset let zasahovat.
  Pokud se jedná o obecně prospěšnou společnost Atelier Svatopluk, není možné v několika řádcích popsat všechny důvody založení, její poslání atd. Toto je na několik stránek. Zvažujeme uveřejnění novinového článku na toto téma. Mimochodem pokud někdo skrývá svoji identitu a neobtěžuje se uvést své celé jméno, pak pro mne zkrátka není dostatečně důvěryhodný partner do diskuze.Znovu nabízím odpovědi na konkrétní dotazy při předem smluvené osobní schůzce.

 8. odpověď na dotaz pana jirky
  20.2 2012, 20:27

  1)byla zpracována vize nebo náplň projektu Atelier Svatopluk,která zamýšlý jak areál učiliště využít při žádosti o jeho převod na obec
  2)založení společnosti Atelier Svatopluk o.p.s.(obecně prospěšná společnost),která by areál řídila,spravovala a získala dotace na jeho provoz,správní rada je povinna na konci kalendářního roku zpracovat závěrečnou zprávu o svém hospodaření.
  Chtěl bych požádat všechny pisatele připomínek aby používali celé
  své jméno.Je to slušnost.Děkuji Veřejné zasedání počítáme koncem
  března.

 9. Vážený pane starosto,děkuji vám za vaši odpověď i když jsem přesvědčena,že to nejsou vaše slova.V příspěvku jsem si přečetla,že neodpovídáte na elektronickou poštu.Ale to je jen na okraj.Já jsem nikdy nepochybovala o vaší práci. Jen mi přijde hloupé zdůvodnění ohledně p Havelky.Jak jsem již uvedla v minulém příspěvku ,léta tuto funkci zastával p Bašta za podstatně méně peněz.Ještě se vás zeptám,kde byl stavební dozor při stavbě chodníku a postraních ulic.Každé malé dítě ví,že když jsou při stavbě chodníku dva spády proti sobě,že uprostřed ,když bude pršet,bude louže,nebo náledí.Také ulice nic moc.Hned po první zimě byly cesty zralé na opravu.Nechci s vámi polemizovat přes internet a ráda bych věděla,kdy bude veřejné zasedání,Také mi vadí,když p Jiří se několikrát ptá co je to Atelier Svatopluk a nikdo nic.Mrtvý brouk je nejlepší.Ještě jednou děkuji zaodpověď.

 10. Vážený pane starosto,

  můžete občanům Litně poskytnout informace o společnosti Atelier Svatopluk,důvod založení,složení členů,co je jejím poslání a jakým způsobem bude probíhat informování občanů o jejím hospodaření.

 11. Vážená paní Losová,jsem přesvědčen,že obec určitě nestagnuje. Investovala peníze do základní školy.do výstavby ložnice v mateřské škole,provedla se výměna oken v knihovně a budově úřadu,opravily se komunikace reciklátem,nemusí občané chodit v blátě,vybudoval se(chodník)od pošty ke Staré škole atd.I v minulosti pracovaly na obci 3 pracovnice a bylo zde podstatně méně práce.Část zastupitelů,kteří na obec chodí,se sami přesvědčili že jsou vytíženy.Ano,pan Havelka pracuje na plný úvazek.V minulosti zajišťoval stavební dozory na všech stavebních akcích, čímž obci ušitřil nemalé částky za odborný dozor, který se platí ze zákona % sazbou z investice.Nyní vyřizuje návrhy na dotace a vyřizuje vyjádření pro povolovací řízení,které požaduje stavební úřad Králův Dvůr.Areál bývalého učiliště viz.komentář pana Havelky.Poslední zpráva z 18.2.-Krajský úřad pozastavil bezúplatný převod na Městys, obáváme, že pokud Kraj zvolí jiného zájemce,může dojít k devastaci celého areálu, který jsme nechtěli nechat osudu.Nyní je každá rada drahá.

 12. Ráda bych se touto cestou dozvěděla,kdy a kde proběhne další veřejné zasedání.Doufám,že bude pokud možno ve větším prostoru a ne v malé kanceláři obecního úřadu.Pokud by i chtěli někteří občané přijít,aby se do těchto prostor vešli.Plně souhlasím s názory paní Kováčové.Děkuji.

 13. Vážený pane starosto a zastupitelé obce Litně . Přečetla jsem si rozpravu na pavlači a také bych chtěla přispět trochou do mlýna.Bydlím v obci už víc jak 60 let a za tu dobu jsem zažila výstavbu mateřské školky,rekonstrukci restaurace,chodníků,veřejného osvětlení,samoobsluhy,obecního úřadu,vodovodua v neposlední řadě i plynofikace.Po dokončení si ale myslím ,že rozvoj obce stagnuje.Po volbách do zastupitelstva jsem vkládala naději ,že se ledy pohnou.Ale ouha.Já vím nejsou peníze.Protojsem se na veřejném zasedání v prosinci2010 zeptala proč naše obec musí mít 3 adm. pracovnice.Řada zastupitelů pokývala hlavou,že věc přešetří.A co myslíte? Nic.Na obci dál pracují 3.Ale ještě větší zděšení přišlo ,když jsem zjistila,že na místo p R.Bašty,který pracoval na ved. pracovní poměr,byl přijat p Jan Havelka naplný úvazek.Mám toho ještě mnoho na srdci,ale myslím si ,že by to bylo na celý román.To by bylo jen na okraj. Hlavně mi ležína srdci co se děje kolem lékařů .Já si myslím ,že občané a hlavně městys ,by jsme si je měli hýčkat a né jim házet klacky pod nohy.Doufám ,že zastupitelé vezmou v potaz připomímky občanů a rozhodnou ke spokojenosti všech.Není to jen můj názor.Doufám,že mně p Havelka nenařkne ze šíření nepravdivých informací.Ještě se omlouvám za chyby, ale nejsem zručný písař.Děkuji

 14. Dobrý den milá paní Zítová,
  nedá mě na to,abych nereagovala na Vaši vyčerpávající odpověď slečně Pecánkové. Myslím si ,že těch občanů je mnohem více nespokojených ,než spokojených. Měla jsem být konkrétní tak Vám uvedu něco konkrétního. Např. CZECHPOINT, který je na úřadě zavede a i přesto jste moji matku odkázala na to,aby si pro výpis z LV dojela do Berouna,ale czechpoint je zřízen pro tyto účely,Vaše neznalost neomlouvá bohužel,tak to funguje ve všech institucích. Dalším příkladem je třeba sdělení občanovi,mám už vypnutý počítač přijďte jindy ,který si v úřední den přišel vyhotovit občanský průkaz a nebylo ještě před koncem pracovní doby ani půlhodiny před koncem. Mě se taky vyplatilo informovat se na jiných místech,kde mě bylo sděleno úplně něco jiného než u Vás. Od té doby se řídím heslem DŮVĚŘUJ,ALE PROVĚŘUJ.
  Díky tedy Vám,že berete připomínky na vědomí a uděláte něco pro zlepšení služeb pro občany

 15. Dobrý den pane Havelko,
  děkuji Vám za Vaši odpověď,ale stále mě není jasné proč Vaše jednání nejsou v kompetenci zastupitelů nebo pana starosty,ale ve Vaší-stavebního technika (jak je uvedeno na úřední desce.)
  Hrozně mě mrzí,že všechna jednání jsou pod pokličkou úřadu a informovanost občana je nulová.
  Dále nevím proč jste dosud neodpověděl nebo neodpověděli na dotaz pana Jirky,který se již po druhé ptá na funkci Vaší společnosti a v druhém dotazu jste konkrétně jmenován,vím,že sice píšete,že všechny dotazy zodpovíte osobně po telefonické dohodě,ale myslí,že je slušnost,odpovědět. Děkuji za Váš čas a už se těším na veřejné zasedání

 16. Dobrý den,
  Milá paní Kováčová, znovu upozorňuji, jak jsem již psal, na to, že celá věc bude předmětem dalšího jednání a jedná se pouze o N Á V R H smlouvy.
  Je mi líto, že některý ze zastupitelů, jak píšete, šíří takto tyto informace – to bohužel nemohu ovlivnit, pokud má pro svá tvrzení nějaké hmatatelné podklady ať je předloží. Nemám problém Váš příspěvek probrat na veřejném zasedání slovo od slova a každou konkrétní věc projednat a doložit. Veškeré své kroky konzultuji se zastupitelstvem, což také není problém doložit na základě zápisů z jednání, proto mne překvapuje že jsou Vaše důvěryhodné zdroje tak nesprávně informovány.

  Pokud by měl někdo další konkrétní dotazy prosím sjednejte si se mnou schůzku na úřadě, rád Vám dotazy zodpovím.

 17. Vážená slečno Pecánková,
  reaguji na Váš komentář:
  1. Převedení programů na příští rok provádí servisní technik
  TRIADY a my nemůžeme do programů zasahovat. Tak jsem Vám
  to v lednu sdělila.
  2. Poplatky se platí od 1. 2.
  Poplatek za 1 psa činí dle vyhlášky 100,- Kč a za každého
  dalšího psa 150,- Kč – splatnost do 31. 3.
  Poplatek za odpady je stanoven dle vyhlášky 480,- Kč za
  osobu a rok, 480,- Kč za nemovitost, ve které není hlášen
  TP – splatnost od 1. 2. do 30. 6.
  3. Údržbu komunikací (shrnování sněhu) v majetku obce provádí
  pan Fiřt, ostatní komunikace udržuje OSS Kladno.
  O opravě světla v Sadové ul. byl vyrozuměn pan Slanec,
  který si organizuje opravy samostatně.
  Doufám, že jsem na komentář odpověděla srozumitelně. Sice naši práci kritizujete, nás však těší, že je více občanů, kteří naši práci uznávají. Omlouvám se, že bohužel nemůžeme odepisovat stále, neboť nám stále přibývá práce. Zdravím Zítová

 18. Pane Havelka,

  můžete nám poskytnout nějaké informace o společnosti Atelier Svatopluk,důvod založení,složení členů,co je jejím posláním a
  jakým způsobem bude probíhat informování občanů o jejím hospodaření.

 19. Dobrý den,

  Urgence :
  V ulici Sadová nesvítí pouliční světlo!! Touto cestou Vás žádám o opravu.. V tomto počasí je dost náročné projít ulicí a lehce přijít k úrazu, když se kašle na nějaké protažení a uklizení ulicí v obci… Chtěla jsem vážit návštěvu na obec a nahlásit to, ale po lednové návštěvě kdy jsem v úřední den vážila cestu (z mé práce jsem šla dříve) a chtěla uhradit poplatek za psa, jsem byla vykázaná skvělými úřednicemi, že neumí ukončit r.2011 a mám přijít až v březnu!!!! Všude jinde to normálně funguje, jen opět na naší obci ne, jako vše…
  Děkuji za kladné a rychlé vyřízení…

 20. Děkuji za Vaší odpověď,bohužel tyto informace nejsou od žádných místních klepen,ale z důvěryhodných zdrojů,kde dokonce figuruje i jeden zastupitel obce. A už vůbec nechápu ,proč bych jednala s Vámi. Doufám,že toto bude předmětem veřejného zasedání, o kterém jistě bude úřad lépe informovat, aby nemohlo dojít k mylným informacím typu jedna paní povídala,protože si myslím,že veřejná zasedání jsou pro občany a ne jednání s jednou konkrétní osobou, protože tím si nepomůžeme vůbec nic.
  Sice je hezké ,že městys převzal správou nad budovou bývalého učiliště,ale podle dosavadního jednání se mě nezdá ,že by se snažil v obci udržet lékaře,protože s Vaším navýšením najemného si to těžko budou moci dovolit a budou nuceni hledat jiné místa pro svoji činnost a my občané budeme muset dojíždět i několik kilometrů k lékaři a tím si moc renomé ,,MĚSTYSE,, nezlepšíme. Přesto děkuju za Vaši nabídku.

 21. Dobrý den,
  Milá paní Kováčová, byl bych velmi rád, aby jste mi konkrétně vysvětlila některá Vaše nepravdivá tvrzení a jejich původ. Jistě by bylo lépe čerpat informace z důvěryhodného zdroje a ne z toho, co „ JEDNA PANI POVÍDALA“ .
  Uvědomte si, že kdyby se obec nestarala o převod a správu areálu učiliště, tak by dnes zdravotní středisko již vůbec neexistovalo.
  Proto Vám nabízím možnost osobní schůzky, po předchozí telefonické dohodě, na Úřadě městyse Liteň, zde Vám jsem ochoten zodpovědět všechny konkrétní dotazy a doložit příslušné doklady. Nemůžete přece šířit nepravdy a zkreslené informace. Jsme sice na pavlači, ale nezapomeňte, že co je psáno to je dáno.

 22. Dobrý den,
  nedá mě to,abych nereagovala na téma zdravotního střediska. Mám malé děti a nehodlám jen přihlížet tomu jak obec svojí nájemní smlouvou a svým jednáním zlikviduje zdravotní středisko. Když už si tady hrajeme na městys a chceme být na to hrdí ,tak asi likvidací lékařů ,tím ,že jim zvednete nájem o 800 procent. Tak asi moc díru do světu neuděláme.Trochu mě náš ,,městys,, připomíná Kocourkov,na co dělat něco pro obyvatele,když si založením nějaké firmy namastí kapsy,někteří zastupitelé . Všechny do jednoho pytle neházím,taky jsme si je zvolili,jenže jsme si ničím nepomohli,protože u koryta zůstali právě Ti,kterým na blahu ,,městyse,, vůbec nezáleží a věřte,že mluvím s vlastní zkušenosti. Jenže v Litni je jednání s některými zastupiteli ,jako boj s větrnými mlýny.
  Městys navýšší nájem lékařům,aby měli na provoz celé budovy bývalé učňovky ,to už je snad vrchol všeho a s panem Havelkou,který dostal bez řádného konkurzního řízení správcovství budovy a hraje si v Litni na starostu, i když teď už funkci ředitele má, to taky trefa do černého nebyla.
  Tak bysme se měli nad tím zamyslet, ne jen nečině přihlížet a začít konečně jednat.

 23. Reakce na příspěvek :
  p. Jany Mlčochové
  ze dne 9.2 2012, 17:52

  Výše nájemného v kancelářských prostorech v bývalém učilišti v Litni :

  N Á V R H nájemní smlouvy, který bude mimochodem předmětem dalšího jednání, počítá s navýšením nájemného, právě z důvodu toho, abychom byli schopni udržet areál a zdravotní středisko v provozu a v rukou městyse Liteň. Tak, aby nedopadlo stejně jako bývalé zdravotní středisko v areálu zámku – běžte se tam dnes podívat!
  Současné nájemné 28 kč/m2 včetně služeb je v dnešní době, při neustálém zdražování údržby a služeb absolutně neudržitelné.
  Případné připomínky občanů budou zařazeny do jednání správní rady obecně prospěšné společnosti, která má v současné době areál bývalého učiliště ve správě.

 24. Vážený pane starosto a místní zastupitelé obce Liteň,myslím si,že pokud si vás občané volili,váží si vás a dali vám svou důvěru k tomu,že dle svých možností budete dělat vše pro blaho a dobro místních obyvatel,pak neměla být vámi schválena nájemní smlouva s výší nájemného pro zdejší lékaře.Výše měsíčního nájemného ve vámi navrhované nájemní smlouvě je pro zdravotní středisko v Litni opravdu likvidační.Protože mám také děti,syna se kterým chodím k Mudr.Karlové a dceru,která je pacientkou Mudr.Suchánka v Litni,určitě by se mi nelíbilo,kdyby oba lékaři museli zkončit se svou ordinací jen díky výši navrhovaného nájemného ve svých ordinačních prostorech a museli jsme dojíždět v nemoci několik kilometrů.Podle mého názoru by jsme si měli litenské lékaře a jejich sestřičky hýčkat a být rádi,že v naší obci ordinují.Pracuji také ve zdravotnictví jako zdravotní sestra,takže vím,jak jsou zdravotníci v dnešní době finančně ohodnoceni.To nemluvím o přístupu dnešního pacienta k lékaři a personálu,kdy jsme mnohdy i slovně napadáni a naše služby překračují práh zdravotnictví.Nechápu,proč bohatnout z nájemného za ordinace.Nebo je chcete opravdu zlikvidovat a uvolnit jejich prostory pro jiné podnikání?Nejsem ještě „právoplatným občanem“ Litně,protože zde bydlím krátkou dobu,ale docela by mě zajímalo,jestli každý z místních „podnikatelů,který je v obecním nájmu dostal dá se říci „štědrou“ likvidační nabídku.Vím,že žádný z lékařů nedostává poslanecké platy,aby mohl zaplatit vámi navrhovanou částku.Svou reakci jsem již poslala na mail lukas@munzberger.cz 3.2.2012,ale do dnešního dne nebyl zveřejněn.Mlčochová Jana.

 25. Dobrý den,

  mám dotaz na Ing.Mourečka ,kdo je společnost Atelier Svatopluk,důvod založení,složení jejich členů a co je jejím posláním.
  Zároveň pochvaluji 1.vydání Liteňského Okénka po dlouhé době.
  Ještě jedna poznámka,do dnešního dne není známa kompetence jednotlivých zastupitelů,výjma starosty a místostarosty,prosím
  o doplnění na stránkách.

 26. Vážená pani Zoro,
  děkuji za vaši reakci.Co se týká zápisů,tak mám pro vás dobrou zprávu.Od dnešního jednání zastupitelstva,tj.26.1.,budou zápisy opět zveřejňovány na webových stránkách obce.Další informace budete moci získat v občasníku Našich novin,ve kterém jednou měsíčně bude vycházet příloha ,,Liteňské okénko“.
  Přeji Vám také vše dobré a doufám,že budete spokojena.
  Mějte se fajn.
  M.Kliment

 27. Pane Kliment,
  nejsem ta, co se jí vše nelíbí, ale ze začátku na těchto stránkách byly čerstvé informace o dění a podívejte se – zápisy z jednání zastupitelstva je naposledy z května minulého roku. Ta další byla tajná? Vím, že vše děláte při své práci, oceňuji to, ale jste zástupci nás, proto bych očekávala, že nás budete informovat.
  Přeji Vám hodně úspěchů v práci pro obec a přeci jen nepřestávám doufat, že se tady něco k lepšímu změní.
  Zora

 28. a mě chybí….
  Vážená pani Zoro,
  odpověď zní:NEUSNULI!!!
  bohužel,lidí se znaménkem -(mínus)je v Litni pořád ještě dost…

 29. chybí mi čerstvé informace z dění v obci. Neusnuli zastupitelé přílíš brzy?

 30. Dobrý večer, 23.11.2011 večer – pobíhá v Družstevní ulici v Litni fenka – asi štěně křížence černé barvy s tenkou bílou náprsenkou. Nehledá ji někdo?

 31. Dekujeme Vsem,co tu makaj, ze se konecne nedco deje v Litni,ukonceni leta bylo super,jen tak dal…

 32. Nebylo by špatné na webu zveřejnit výši poplatku za komunální odpad. Tato informace není k nalezení a není uvedená ani ve vyvěšené vyhlášce.

 33. S otevřením školky v učilišti se stále počítá a „snad“ to vypadá nadějně, ale zároveň bude tato odpověď pro dotazující pí. Martinu určitým zklamáním… Aby obec mohla provozovat stabilně školku v bývalém SOU (jsou tam nutné stavební úpravy – kupříkladu z důvodu hygieny) musí být nejdříve vlastníkem… O převodu se usilovně jedná, ale rozhodně to nebude tak aby školka byla otevřena kupříkladu od září 2011
  Přeji hezký den.
  Poláček Stanislav

 34. Díky za odpovědi. Stará zpráva o výluce mně nedráždí, ale je pro něktré lidi matoucí.

 35. Chtěla bych se zeptat, zda se bude ještě jednat o otevření školky v učilišti, nebo je to už zamítnuto.Děkuji

 36. Dobrý den,
  taktéž reaguji na podnět jenž jsem zde nalezl a to ze 30.5.2011 kdy nás p. Kmoch údajně oslovil e-mailem i já se musím připojit k p.Münzbergerovi, žádný e-mail jsem neobdržel! Je-li to možné, ať dotyčný pošle svůj dotaz opětovně na jakého koli zastupitele, myslím, že se mu budou všichni snažit vyjít vstříc.

  Co se týče jednoduššího řešení ČOV? (otázka p. Pavel) Bylo by to na delší debatu, ale ani té se nebráníme budeme jen rádi pokud nás lidé e-mailem osloví, velice rádi je do všeho zasvětíme.
  Děkuji Poláček Stanislav

 37. Zdravím,
  díky Romanovi za rychlou odpověď, čímž uvedl vše na pravou míru. Článek o výluce jsem nakonec smazal, aby nikoho „nedráždil“.
  Aktualizovat informace se snažíme dle možností, ale jsme také „jenom“ lidé, tak nám prosím nemějte za zlé, že občas něco opomeneme či se něco zpozdí. Od toho je tu právě tato diskuze, kde může každý přijít se svými připomínkami a náměty.
  Rád bych také reagoval na níže uvedený dotaz týkající se „slušnosti“ zastupitelů. Nevím zda ostatní zastupitelé před 14 dny nějaký e-mail dostali, ale já rozhodně ne…
  Přeji hezký den.
  Lukáš Münzberger

 38. U jídeláku byl překlep v automatickém skriptu, který ho generuje. Už je opraveno, díky za nahlášení.

  Upozornění na výluky (máje, kino, atd…) na stránkách zůstanou, jsou to články a v archivu se v nich dá listovat. Nejvýše je vždy ten nejnovější, tedy tam bude i tento, dokud někdo nenapíše nový.

  Seznam aktuálních a budoucích akcí naleznete napravo v „Kalendáři“

 39. Myslím, že se těžko dočkáte odpovědi. Nevím jak odpovídají zastupitelé na emaily, ale starosta na dopisy zásadně neodpovídá.

 40. Pokud jsou na těchto stránkách informace, měly by být aktuální a ne nepravdivé. To se týká jídelníčku, protože již poněkolikáté je na něm uvedeno, že se v pondělí a v úterý nevaří a není to pravda. Také by měly ze stránek mizet staré a neplatné informace, jako je výluka, která skončila již ve čtvrtek. Také bych uvítal, kdyby někdo odpovědný ze zastupitelů měl tolik slušnosti, že odpoví na dotaz poslaný před 14 dny emailem.

 41. Velká pochvala za Staročeské máje,je vidět,že s novými lidmi v zastupitelstvu to bude lepší.

  Připomínka – návrh smlouvy,nebylo by jednoduší řešení? ohledně čov a do budoucna výstavby domů,místní si je stejně nekoupí,protože budou cenově nedostupné,je třeba se zaměřit na stavební parcely pro výstavbu pro místní občany za dostupné ceny.

 42. Moc se mi líbí nově fungující stránky, kde se teď můžeme opravdu něco nového dozvědět. Změny s obnovením zastupitelstva jsou příjemně znatelné. Bylo by možné sem přidat i otevírací hodiny doktorů a zubařky v Litni a jejich aktuální dovolené? Díky.

 43. Staročeské máje byly skutečně vydařené. Díky všem organizátorům a účinkujícím. Byl to moc hezký den.
  Konečně se v Litni něco děje.

 44. Jsem rád že s novými lidmi se na radnici mění i přístup, je to vidět i na informování občanů prostřednictvím tohoto webu. Děkuji a jen tak dál!

 45. Jsem moc ráda, že se na stránkách objevily novinky jako jízdní řády, jídelní lístek statku i další odkazy. Je moc dobře, že se něco děje s příchodem nových lidí na zastupitelstvo. Díky za to 🙂

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*