Festival Jarmily Novotné 2018


Putovní výstava o životě Jarmily Novotné
1-30. dubna - Velkoformátové fotografie pěvecké legendy s biografickými daty budou po celý měsíc duben k vidění v Antikvariátu Fryč v Liberci. Součástí expozice bude také doprovodný program.
Závěrečný koncert interpretačních kurzů
24.srpna - kurzy povede Martina Janková ve spolupráci s mezzosopranistkou Markétou Cukrovou. Závěrečný koncert pod vedením operního režiséra Marka Mokoše.
Písňové studánky Martiny Jankové
9.září - písňový recitál renomované sopranistky Martiny Jankové v Čechovně

Rubriky článků

Měsíčně tisícovku?

kurz-plyn
Vše zlé je k něčemu dobré, cykly a protiklady k životu patří jako jing a jang, Klaus a Halík, či Horák a Kaštánek. Ekonomové se bojí nízké inflace, pádu akcií i cen komodit, ale většina z nás jejich žal při tankování levného benzínu a nafty nesdílí. Méně se ví, že podobně padají i ceny elektřiny a plynu, jen naši dodavatelé nám tyto dobré zprávy nějak zapomínají sdělovat a promítat do vyúčtování.

Jejich apatie si všiml dTest, který dlouhodobě stojí na straně spotřebitelů, a vymyslel aukci, do které se už zapojilo téměř 70 tisíc domácností, které poptávají dodávky energií. To je už tak velký objem, že je pro dodavatele zajímavý i při nízké marži. Celá aukce proběhla v lednu a výsledkem byla nabídka od vítěze, kde činí roční úspora modelové domácnosti téměř 12 tisíc korun, více na: www.chcivyhodnejsienergie.cz

Nyní je ještě možné se do akce zdarma a nezávazně přidat. Pokud bude ještě volná kapacita, přijde Vám během března konkrétní nabídka a v klidu můžete zvážit, zda ji využijete. Případná změna dodavatelů proběhne koncem dubna a zařídí jí pořadatel.

kurz-plyn
kurz-el

komentáře 4

Měsíčně tisícovku?

 • Pane Jiří, pokud povazujete za blbost usetrit i vice nez 1000kc kazdy mesic, pak je to blbost. Nebo mate penez dostatek. Ja napriklad si za takto usetrene penize dokazi predstavit dovolenou nebo neco pro deti a manzelku.

 • Jiri B.

  já se nepřídam, dodavatele si může změnit každý sám, tímto způsobem neušetříte, strácite čas blbostma.

 • J. Vidička

  D-test je kvalitní organizace, používal jsem informací od nich při stavbě domů a vždy k plné spokojenosti. Dobře, že se pustili do organizování téhle aukce.
  Díky za informaci!

 • Roman Veselý

  Pokud se Vám přístup lidí z dTestu líbí, můžete je také podpořit.

Přidej reakci

 

 

 

Můžeš použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>