Festival Jarmily Novotné 2018


Putovní výstava o životě Jarmily Novotné
1-30. dubna - Velkoformátové fotografie pěvecké legendy s biografickými daty budou po celý měsíc duben k vidění v Antikvariátu Fryč v Liberci. Součástí expozice bude také doprovodný program.
Závěrečný koncert interpretačních kurzů
24.srpna - kurzy povede Martina Janková ve spolupráci s mezzosopranistkou Markétou Cukrovou. Závěrečný koncert pod vedením operního režiséra Marka Mokoše.
Písňové studánky Martiny Jankové
9.září - písňový recitál renomované sopranistky Martiny Jankové v Čechovně

Rubriky článků

Zimní běh Litní 2016 - fotky, výsledky

AKTUALIZOVÁNO 19.1

liten-beh-miniV sobotu 16. 1 2016 se v Litni konal 4. ročník tohoto závodu. Běh byl odstartován v 10 hodin kategorií dětí 6-7 let. V dětských kategoriích startovalo 107 běžců. Závodu se také zúčastnili 2 handicapovaní z chráněného bydlení v Litni, kteří si ze závodu odnesli medaili, diplom a čelenku. Hlavního závodu se zúčastnilo 76 běžců, kteří odstartovali společně s 11 dorostenci a s 23 běžci běhu pro zdraví a kondici. Vítěze tohoto běhu losovali zástupci z řad závodníků, stupně vítězů obsadili děti.   Letošní ročník byl zařazen do Brdského běžeckého poháru. Závodu se tedy celkem zúčastnilo 219 běžců. Nejstarší závodníkem byl Jan Svoboda z Příbrami. Nejrychlejší závodník v kategorii mužů byl Jan Valášek ze Spartaku Praha 4 v čase 23:52 a v kategorii žen to byla Svatava Řechková z Oxygenu Příbram v čase 30:22. Traťový rekord, který byl dosažen v roce 2014 časem 23:18 nebyl v letošním roce překonán. Ve srovnání s loňským ročníkem můžeme říci, že šlo opravdu o ZIMNÍ BĚH – byl slabý poprašek sněhu a ranní teplota kolem -2°C, což bylo naposledy při prvním ročníku v lednu roku 2013.
Závěrem bychom chtěli poděkovat všem, kteří nelitovali svého času a pomohli při přípravách a při samotném závodu. Dále děkujeme všem spoluorganizátorům a sponzorům za pomoc a poskytnutí věcných i finančních darů na tento běh.

Za Českou tábornickou unii – TK. Záskalák Liteň, p.s. Jana a Stanislav Krtkovi

Výsledky závodů s čipem naleznete ZDE

Výsledky bez čipu, běh pro zdraví a losování ZDE

Autor fotek: Karel Tůma

Přidej reakci

 

 

 

Můžeš použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>