Festival Jarmily Novotné 2018


Putovní výstava o životě Jarmily Novotné
1-30. dubna - Velkoformátové fotografie pěvecké legendy s biografickými daty budou po celý měsíc duben k vidění v Antikvariátu Fryč v Liberci. Součástí expozice bude také doprovodný program.
Liteňské hornové dny
28-29. dubna - Interpretační přehlídka hráčů na lesní roh. Speciálním hostem bude Kateřina Javůrková, hornistka České filharmonie. O víkendu se uskuteční 5 koncertů v Čechovně i zámeckém parku, vstup volný, více ZDE
Závěrečný koncert interpretačních kurzů
24.srpna - kurzy povede Martina Janková ve spolupráci s mezzosopranistkou Markétou Cukrovou. Závěrečný koncert pod vedením operního režiséra Marka Mokoše.
Písňové studánky Martiny Jankové
9.září - písňový recitál renomované sopranistky Martiny Jankové v Čechovně

Rubriky článků

Smlouva na odvádění odpadních vod

Cena stočného je 33,- Kč bez DPH ( 15%) za 1 m³, při paušálu bude počítáno 36 m³ na osobu za rok.

SMLOUVA O ODVÁDĚNÍ A ČIŠTĚNÍ ODPADNÍCH VOD

komentáře 2

Smlouva na odvádění odpadních vod

 • Pavel

  Dobrý den,

  dovolím si navázat na slova p.místostarostky,ze dne 21.10.2015 10:36

  jistě nenapravíme hříchy minulosti, je však určitě lepší se začít chovat správně teď, než nikdy.

  Kdy se konečně začnou správně chovat i zaměstnanci úřadu v Litni a budou včas informovat občany o havárii na čov a ohrožení spodní vody a nebo to jsou hříchy minulosti?,tak až příště.

  Pavel

 • Karel

  Mně by zajímalo, proč platíme teď 40,-Kč za kubik, když to mělo bejt zadarmo po dobu zkušebního provozu? A proč uvádíte cenu bez DPH? Někdo z nás nemusí tu daň zaplatit?

  A kdo zaplatí havárii kanalizace, kterou prej udělal pan Havelka vypouštěním sajrajtu z učiliště do kanálu? To platíme taky my ve stočném? Kdo to dovolil? Přece je to zakázané, nebo ne?

Přidej reakci

 

 

 

Můžeš použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>