Festival Jarmily Novotné 2019


Nevěsta prodaná do ciziny
6. března 2019 - 2.listopadu 2020 - Zámek Liteň, z.s. zapůjčil fotografie Jarmily Novotné pro příznačně nazvanou výstavu Nevěsta prodaná do ciziny mapující historii nejznámější opery Bedřicha Smetany v zahraničním kontextu. Výstavu pořádá Národní muzeum – Muzeum B. Smetany.
ZUŠ Open
1.červen - Na Den dětí bude zámecký areál v Litni hostit happening základních uměleckých škol pro Středočeský region s názvem ZUŠ Open.
Závěrečný koncert Interpretačních kurzů v Litni 2019
19.září - 6. ročník Interpretačních kurzů v Litni 2019 bude unikátním spojením renomované sopranistky Martiny Jankové a prvotřídních klavíristů Gérarda Wysse a Iva Kahánka.
Slavnostní koncert FJN 2019
20.září - nabídne symbiózu hudebních ikon a zároveň lektorů Interpretačních kurzů v Litni 2019, sopranistky s mezinárodní působností Martiny Jankové, žádaného švýcarského klavíristy Gérarda Wysse a nejvýraznějšího českého klavíristy mladší generace Iva Kahánka. Více ZDE
Dokument Olgy Sommerové o Jiřím Suchém
??.???? - Celovečerní film vzniká v režii Olgy Sommerové, role kameramanky se ujala Olga Špátová. Dokument byl částečně natáčen i v Litni, kde připravujeme také jeho speciální projekci. O uvedení premiéry budeme informovat.

Rubriky článků

Nejnovější komentáře

Smlouva na odvádění odpadních vod

Cena stočného je 33,- Kč bez DPH ( 15%) za 1 m³, při paušálu bude počítáno 36 m³ na osobu za rok.

SMLOUVA O ODVÁDĚNÍ A ČIŠTĚNÍ ODPADNÍCH VOD

komentáře 2

Smlouva na odvádění odpadních vod

 • Pavel

  Dobrý den,

  dovolím si navázat na slova p.místostarostky,ze dne 21.10.2015 10:36

  jistě nenapravíme hříchy minulosti, je však určitě lepší se začít chovat správně teď, než nikdy.

  Kdy se konečně začnou správně chovat i zaměstnanci úřadu v Litni a budou včas informovat občany o havárii na čov a ohrožení spodní vody a nebo to jsou hříchy minulosti?,tak až příště.

  Pavel

 • Karel

  Mně by zajímalo, proč platíme teď 40,-Kč za kubik, když to mělo bejt zadarmo po dobu zkušebního provozu? A proč uvádíte cenu bez DPH? Někdo z nás nemusí tu daň zaplatit?

  A kdo zaplatí havárii kanalizace, kterou prej udělal pan Havelka vypouštěním sajrajtu z učiliště do kanálu? To platíme taky my ve stočném? Kdo to dovolil? Přece je to zakázané, nebo ne?

Přidej reakci

 

 

 

Můžeš použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>