Festival Jarmily Novotné 2019


Nevěsta prodaná do ciziny
6. března 2019 - 2.listopadu 2020 - Zámek Liteň, z.s. zapůjčil fotografie Jarmily Novotné pro příznačně nazvanou výstavu Nevěsta prodaná do ciziny mapující historii nejznámější opery Bedřicha Smetany v zahraničním kontextu. Výstavu pořádá Národní muzeum – Muzeum B. Smetany.
ZUŠ Open
1.červen - Na Den dětí bude zámecký areál v Litni hostit happening základních uměleckých škol pro Středočeský region s názvem ZUŠ Open.
Závěrečný koncert Interpretačních kurzů v Litni 2019
19.září - 6. ročník Interpretačních kurzů v Litni 2019 bude unikátním spojením renomované sopranistky Martiny Jankové a prvotřídních klavíristů Gérarda Wysse a Iva Kahánka.
Slavnostní koncert FJN 2019
20.září - nabídne symbiózu hudebních ikon a zároveň lektorů Interpretačních kurzů v Litni 2019, sopranistky s mezinárodní působností Martiny Jankové, žádaného švýcarského klavíristy Gérarda Wysse a nejvýraznějšího českého klavíristy mladší generace Iva Kahánka. Více ZDE
Dokument Olgy Sommerové o Jiřím Suchém
??.???? - Celovečerní film vzniká v režii Olgy Sommerové, role kameramanky se ujala Olga Špátová. Dokument byl částečně natáčen i v Litni, kde připravujeme také jeho speciální projekci. O uvedení premiéry budeme informovat.

Rubriky článků

Nejnovější komentáře

Zimní běh Litní a zámeckým parkem

DSC_0010Vážení spoluobčané, přátelé a kamarádi,

v sobotu 17. 1. 2015 se v Litni konal 3. ročník Zimního běhu Litní a zámeckým parkem. Do Litně přijelo 250 běžců z celé republiky. Běhu se účastnilo 109 dětí a nejstarším závodníkem byl pan Jaroslav Janeček (rok narození 1940). Novinkou třetího ročníku byl čipový startovací systém.

Do závodu se nám vracejí závodnici pravidelně a trať v Litni se jim opravdu líbí. Příprava závodu je celoroční práce, která vrcholí měsíc před konáním – výroba medailí, příprava cen, diplomů, letáků atd. Tato akce by se nemohla konat bez dobrovolné pomoci rodičů a přátel, proto nám dovolte poděkovat těm, kteří nelitovali svého času a pomohli při přípravách a samotném závodu. Děkujeme opravdu mnohokrát za pomoc a tím i podporu zvyšováni kvality liteňského zimního běhu Litní a zámeckým parkem.

Děkujeme mnohokrát:

Nedbalové Ivě, Jiřímu Grunclovi, Martině Grunclové, Věře Rysové, Pavlíně Rysové, Lídě Klocové, Jitce Pecánkové, Davidu Kalubovi, Kateřině Kellerové,  Dáše Karlové, Zdence Malánové, Lukášovi Münzbergerovi,  Hance  Havelkové, Michalovi Kozákovi, Petře Kozákové, Hance Nejedlé, Standovi Balcarovi, Viktorovi Pastorkovi, Zdeňkovi Červenému st., Víťovi Grunclovi , Lukášovi Harnochovi, Martě Urbanové, Tereze Veverkové a mnoho dalším.

 Za DOMEČEK Hořovice, odloučené pracoviště Liteň
Eva Knopová, Jana Krtková a Stanislav Krtek

 

Výsledky závodu jsou k nahlédnutí na vysledky.irontime.cz/result47.

Kategorie, které byly měřeny bez čipového systém můžete stáhnout ZDE.

Fotografie ze závodu:
GALERIE 1
GALERIE 2 
(L. Münzberger)
GALERIE 3 
(V. Říha)

 

Přidej reakci

 

 

 

Můžeš použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>