Festival Jarmily Novotné 2019


Nevěsta prodaná do ciziny
6. března 2019 - 2.listopadu 2020 - Zámek Liteň, z.s. zapůjčil fotografie Jarmily Novotné pro příznačně nazvanou výstavu Nevěsta prodaná do ciziny mapující historii nejznámější opery Bedřicha Smetany v zahraničním kontextu. Výstavu pořádá Národní muzeum – Muzeum B. Smetany.
ZUŠ Open
1.červen - Na Den dětí bude zámecký areál v Litni hostit happening základních uměleckých škol pro Středočeský region s názvem ZUŠ Open.
Závěrečný koncert Interpretačních kurzů v Litni 2019
19.září - 6. ročník Interpretačních kurzů v Litni 2019 bude unikátním spojením renomované sopranistky Martiny Jankové a prvotřídních klavíristů Gérarda Wysse a Iva Kahánka.
Slavnostní koncert FJN 2019
20.září - nabídne symbiózu hudebních ikon a zároveň lektorů Interpretačních kurzů v Litni 2019, sopranistky s mezinárodní působností Martiny Jankové, žádaného švýcarského klavíristy Gérarda Wysse a nejvýraznějšího českého klavíristy mladší generace Iva Kahánka. Více ZDE
Dokument Olgy Sommerové o Jiřím Suchém
??.???? - Celovečerní film vzniká v režii Olgy Sommerové, role kameramanky se ujala Olga Špátová. Dokument byl částečně natáčen i v Litni, kde připravujeme také jeho speciální projekci. O uvedení premiéry budeme informovat.

Rubriky článků

Nejnovější komentáře

Rozšíření stránek o seznam služeb

Přidal jsem do hlavního menu další stránku s názvem „Služby“.
V seznamu může být uveden zdarma kdokoliv, kdo podniká (živnostník nebo firma) na území Litně a okolí.
Seznam se postupně rozrůstá, tak pokud máte pocit, že tam chybíte Vy nebo někdo jiný, případně potřebuje upravit, napište to do komentáře pod článek a nebo přímo na mail roman zavináč liteň tečka cz.

komentářů 8

Rozšíření stránek o seznam služeb

 • Antonín Janda

  Kominictví Antonín Janda nabízím povinné kontroly,revize,čištění,vložkování,frézování,montáže a servis komínů a kouřovodů sídlo firmy mám sice v Praze ale jinak jsem Dobřichovák a jezdím tady po okolí. 606186285

 • VÝKUP KNIH v Litni a okolí. Odvoz knih zajištěn.
  Tel. 773 902 693

 • Kadeřnictví Hana Zikánová

  Kadeřnictví Dámské, pánské, dětské Hana Zikánová – provozovna v budově OÚ Liteň.

  Otevírací doba:

  ÚT – 14,00 – 19,00 hod
  ST – 8,00 – 13 hod
  ČT – 8,00 – 13 hod

  SO – Dle objednávek zákazníků

 • Nabizime čištění a likvidaci jímek, tlakové a strojní čistěni dešťové a splaskove kanalizace, domovních odpadu,prohlídka stavu potrubí kamerou,trasování potrubí, frézování odpadních stoupaček atd.Tel nonstop 739901110 Beroun

 • Naše firma nabízí rozsáhlé spektrum služeb a sortimentu v oblasti truhlářské výroby. Citlivé a profesionální zpracování dřeva patří mezi naše celoživotní poslání. Samozřejmostí je použití kvalitních, značkových a různorodých materiálů, tedy nejen tuzemského a exotického dřeva, ale také všech světových druhů dýhy, HPL, lesk laminátů, kovolaminátů, melaminových DTD desek, plastu, skla a nerezových kovů. Nábytek oštetřujeme kvalitními polyuretanovými laky ve vysokém lesku a pololesku i různými stupni matu. Věnujeme se zakázkové výrobě veškerého nábytku a nábytkových dílů do bytů, domů, kanceláří, obchodů a komerčních prostor, hotelů či školních budov.

 • Autoškola Řevnice

  Autoškola Řevnice výcvik skupin Am,A1,A2,Aneom,B,C,BE,CE
  tel:603545666 mail:semerad@vony.cz

 • * Kurzy angličtiny pro děti i dospělé probíhají již 3. rokem v ZŠ J.F Řezáče.
  * Kurzy byly zahájeny – neváhejte ještě to stihnete! Možnost náhledu zdarma!

Přidej reakci

 

 

 

Můžeš použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>