Festival Jarmily Novotné 2019


Nevěsta prodaná do ciziny
6. března 2019 - 2.listopadu 2020 - Zámek Liteň, z.s. zapůjčil fotografie Jarmily Novotné pro příznačně nazvanou výstavu Nevěsta prodaná do ciziny mapující historii nejznámější opery Bedřicha Smetany v zahraničním kontextu. Výstavu pořádá Národní muzeum – Muzeum B. Smetany.
ZUŠ Open
1.červen - Na Den dětí bude zámecký areál v Litni hostit happening základních uměleckých škol pro Středočeský region s názvem ZUŠ Open.
Závěrečný koncert Interpretačních kurzů v Litni 2019
19.září - 6. ročník Interpretačních kurzů v Litni 2019 bude unikátním spojením renomované sopranistky Martiny Jankové a prvotřídních klavíristů Gérarda Wysse a Iva Kahánka.
Slavnostní koncert FJN 2019
20.září - nabídne symbiózu hudebních ikon a zároveň lektorů Interpretačních kurzů v Litni 2019, sopranistky s mezinárodní působností Martiny Jankové, žádaného švýcarského klavíristy Gérarda Wysse a nejvýraznějšího českého klavíristy mladší generace Iva Kahánka. Více ZDE
Dokument Olgy Sommerové o Jiřím Suchém
??.???? - Celovečerní film vzniká v režii Olgy Sommerové, role kameramanky se ujala Olga Špátová. Dokument byl částečně natáčen i v Litni, kde připravujeme také jeho speciální projekci. O uvedení premiéry budeme informovat.

Rubriky článků

Nejnovější komentáře

Oslava 90-ti let založení FC Liteň

V sobotu 2.července proběhla na liteňském fotbalovém hřišti oslava 90-ti let založení fotbalového klubu. V rámci této oslavy se hrál turnaj starých gard,který svojí úrovní nadchl nejednoho fanouška fotbalu.Vítězem se stalo mužstvo Hostomic,druhá skončila Liteň,na třetím a čtvrtém místě se umístily celky Zadní Třebaně a Hýskova.

Vyvrcholením celého dne bylo přivítání a poděkování hráčům oblékající červenobílé barvy v 50 a 60.letech. Prohlížely se fotografie,vzpomínalo se na těžké a přece krásné období,kdy se na zápasy jezdilo vlakem, nákladním autem a někdy chodilo i pěšky, hrálo se s těžkými koženými míči, kdy při každé hlavičce nacucaným míčem mohlo znamenat pro hráče konec zápasu… To vše umocňovalo atmosféru a významnost této události. Program ukončil zápas mezi Litní a Řevnicemi s výsledkem 2:2.

Přidej reakci

 

 

 

Můžeš použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>