Jídelna Kosová

DNES
nevaří se
ZÍTRA
bez dat
Menu za 79,-
(minutkový smažák za 86,-)
tel:311684370
bývalé učňovské středisko
Na prodej: knedlíky, pečivo, zákusky

Celý týden ke stažení

Pavlač

Uvítáme zde Vaše názory a náměty ohledně podoby a obsahu stránek. Ještě více nás bude těšit, pokud se rozhodnete sami přispět nějakým zajímavým obsahem. Smysl těchto stránek je poskytnout  informace všem, kteří se zajímají o dění v Litni a okolí. A hlavně dát prostor těm, kteří chtějí aktivně přispívat zajímavým a aktuálním obsahem.

O stránky a obsah se starají:

Roman Veselý  (roman@liten.cz ) – provozovatel, webmaster, libovolný obsah mimo úřadu městyse.

Prosíme o věcnou diskusi bez osobních výpadů a vulgarit.

Příspěvky, které to nebudou respektovat, budeme mazat.

Cenzurované příspěvky:

3.11 2014 19:25 – Terrento (anonym, osobní útoky.)
2.12 2014, 14:38 – Pavel Bintl (anonym, osobní útoky.)
31.3 2015, 10:25 – Jana Nováková (osobní útoky)

Počet komentářů: 259

Pavlač

 • Dnes se uskuteční od 19h na Zámku Liteň Hudebně dramatický pořad Quatuor elementa. Vystoupí Komorní pěvecký soubor ZUŠ Josefa Slavíka Hořovice, Ensemble Melpomené a Květuše Ernestová. Vstupné 100,-Kč. Rezervace na tel. 311 512 036.
  http://www.zamekliten.cz/ nebo https://www.facebook.com/novaliten

 • Dobrý den paní Jano,
  kolega Vodička Vám už odpověděl. Video najdete na youtube. Na stranky NL se dostane také.
  Co se týče opravy silnic, tak jsem na poradě zastupitelů 16.6. vyjádřil podiv nad tím, že jsme se mimořádně scházeli už 28.5. kvůli opravě silnic a zatím žádné opravy nezačaly. Na otázku proč, jsem odpověď nedostal. Pokusím se zjistit, proč opravy ještě nezačaly a proč máme aktuálně týden zpoždění.
  Stav silnic dlouhodobě kritizujeme a už na podzim jsme požadovali provizorní asfaltování jako to mají v Z.Třebani. Tenkrát nam starosta Horák a technik Havelka odpověděli, že je zajištěno zasypávání. To jsme opakovaně reklamovali, že se neděje, jak má (každý pátek). Naposledy minulý týden (jak píše pan Vodička). K silnicím (a nejen k nim) najdete článek zde: http://www.novaliten.cz/2015/06/proc-liten-nevzkveta-aneb-pribeh-silnic-v-litni/ Tento stav je přímým důsledkem jevů, které si můžete prohlédnout v našem filmu: https://www.facebook.com/novaliten/videos

 • J. Vodička

  Dobrý den, paní Jano, video z 8. zasedání je zde na YouTube. Nad stavební firmou Šindler není z obce zjevně vůbec žádná kontrola. Nám, zastupitelům, pan stavební technik Havelka tvrdí, že všechny díry se každý pátek zasypávají. Když ho konfrontujeme s tím, že to není pravda a že jsme to nafotili (a to nejen minulý týden, ale i v květnu, kdy byly pátky volné a už tehdy se nezasypávalo), sice přestane mluvit, ale to je tak asi všechno, co se stane.
  Tak jak firma Šindler není kontrolovaná, není ani pan Havelka kontrolovaný starostou – nečinnost nemá pro něj naprosto žádné důsledky. A ostatně – tím, že jezdí pravidelně už ve čtvrtek na svou chalupu, nemůže ani v pátek odpoledne nic kontrolovat, když tu není.


  S vietnamskou večerkou máte pravdu, vypadá to tam dobře. To je ale soukromá iniciativa, která určitě přispívá k tomu, aby se služby a úroveň prodeje nadále zlepšovaly.

 • Jana

  Chtěla bych se zeptat pana Kaštánka , kdy se na stránkách Nové Litně objeví video z posledního zasedání, kde se jednalo o asfaltování silnic. Nedávno proběhla informace od pana Havelky, že s opravami se začne v červnu. Polovina června je za námi a nic se neděje. Stav silnic je příšerný. Už se ani nezasypávají díry. Jak dlouho po těchto silnicích budeme ještě jezdit?

 • Jana

  V poslední době čteme na těchto stránkách samá negativa na obec. Já jsem přesto našla v poslední době jedno pozitivum. Tím je vietnamská večerka. Usměvavý, ochotný prodavač, vždy čerstvé pečivo (není smíchané se starým, jak je zvykem u ostatních místních obchodníků), čerstvé ovoce a zelenina a hlavně pořádek. Krámek je malý, ale myslím, že si za krátkou dobu působení našel spoustu zákazníků. Jen tak dál. Mnozí obchodníci by se mohli přiučit .

 • Vážené sousedky, sousedé, milí přátelé,
  zakrátko se objeví na našem webu Nové Litně video z mimořádného zasedání, které bylo svoláno kvůli asfaltování silnic. Protože se objevily „nové“ skutečnosti a informace, které zastupitelé dostali až krátce po zahájení zasedání, dovolili jsme si události shrnout do krátkého článku http://www.novaliten.cz/2015/06/velka-detektivni-soutez-o-ceny/
  Kromě toho, že se dozvíte jistě zajímavé okolnosti kolem této volby, můžete VYHRÁT V NAŠÍ SOUTĚŽI!
  Na vaše komentáře a nápady čekáme na naší e-mailové adrese novaliten@seznam.cz nebo na našich stránkách v sekci komentáře. Psát nám můžete i na náš Facebook https://www.facebook.com/novaliten . K dispozici je i poštovní adresa a telefon: http://www.novaliten.cz/kontakt/
  Příjemnou zábavu a veřte, že bude líp 
  Vaše Nová Liteň

 • Pavel Novák

  Ty faktury Havelky by se měly vyšetřit. Tak udělejte POŘÁDNOU KONTROLU.
  Pajas

 • Šarka Marcinova

  Dlužníkům se pak právě bude moci sáhnout na plat, či na dávky.Uvidíme, jak se nám povede. Do konce srpna budou dokončeny všechny tahy kanalizace i přípojky, během letních prázdnin je tedy ideální doba, kdy by si měli všichni podle svých projektů ( které jsou k vyzvednutí na ÚM) dodělat zbývající část, tedy tu na svém pozemku, aby se začátkem září mohlo připojit co nejvíce nemovitostí a mohl být spuštěn zkušební provoz, který bude trvat rok.
  Pěkný víkend, Šárka Marcínová

Přidej reakci

 

 

 

Můžeš použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>