Jídelna Kosová

DNES
nevaří se
ZÍTRA
nevaří se
Menu za 74,-
(minutkový smažák za 86,-)
tel:311684370
bývalé učňovské středisko
Na prodej: knedlíky, pečivo, zákusky

Celý týden ke stažení

Pavlač

Uvítáme zde Vaše názory a náměty ohledně podoby a obsahu stránek. Ještě více nás bude těšit, pokud se rozhodnete sami přispět nějakým zajímavým obsahem. Smysl těchto stránek je poskytnout  informace všem, kteří se zajímají o dění v Litni a okolí. A hlavně dát prostor těm, kteří chtějí aktivně přispívat zajímavým a aktuálním obsahem.

O stránky a obsah se starají:

Roman Veselý  (roman@liten.cz ) – provozovatel, webmaster, libovolný obsah mimo úřadu městyse.

Prosíme o věcnou diskusi bez osobních výpadů a vulgarit.

Příspěvky, které to nebudou respektovat, budeme mazat.

Cenzurované příspěvky:

3.11 2014 19:25 – Terrento  (anonym, osobní útoky.)

Počet komentářů: 165

Pavlač

 • Zdravím všechny Liteňáky i přespolní,
  rád bych vás všechny pozval na 2. zasedání nového zastupitelstva. Zasedání se uskuteční tento čtvrtek 18.12. po Akademii v 19 hodin. Zasedání je plánováno uskutečnit na OU. My bychom však chtěli využít komfortu vyhřátého kina a znovu uskutečnit zasedání zde. Za Novou Liteň budeme předkládat těchto 7 návrhů na usnesení:
  http://www.novaliten.cz/wp-content/uploads/2014/12/141218NL01_navrh_Termíny-pravidelných-zasedání.pdf

  http://www.novaliten.cz/wp-content/uploads/2014/12/141218NL07_navrh_hřiště_FCLiteň.pdf

  http://www.novaliten.cz/wp-content/uploads/2014/12/141218NL02_navrh_Psi.pdf

  http://www.novaliten.cz/wp-content/uploads/2014/12/141218NL03_navrh_web.pdf

  http://www.novaliten.cz/wp-content/uploads/2014/12/141218NL04_navrh_jednaci_rad.pdf

  http://www.novaliten.cz/wp-content/uploads/2014/12/141218NL05_navrh_volební_mistnost_Běleč.pdf

  http://www.novaliten.cz/wp-content/uploads/2014/12/141218NL06_navrh_zavora.pdf

  Pokud vás zajímají další informace a návrhy, které připravujeme, čtěte na našich stránkách:
  http://www.novaliten.cz/

  A pokud jste nestihli ustavující zasedání zastupitelstva, můžete ho zhlédnout zde:
  http://www.novaliten.cz/verejna-zasedani/

  Sledujte nás též na Facebooku:
  https://www.facebook.com/novaliten

  Příjemné a klidné prožití Vánoc vám za Novou Liteň, z.s. přeje Filip Kaštánek

 • Sarka Marcinova

  Dobry den vsem,
  rada bych Pavlac vyuzila i trochu jinak,lepe…
  Rada bych vsechny,co radi pecou vanocni cukrovi a uz nejake maji,pozvala k ucasti na sobotni soutezi,ktera bude probihat behem Mikulasskeho veseli tuto sobotu,6.12.,v kine a pred kinem.Prineste s sebou od kazdeho druhu par kousku cukrovi pro porotu a zicastnete se….Akce zacina ve 13:00. Pro blizsi info me muzete kontaktovat na sarka.marcinova@seznam.cz

  Dekuji a preji pekny,i kdyz mrazivy den.Sarka

 • Pavel Bintl

  Dobrý den p. Hanko H.

  Musím ve všem souhlasit co jste napsala o p. Kaštánkovi. Pracoval jsem s ním ve stejné společnosti od r. 1996 – 2004. Dlouho jsem nechtěl věřit tomu co se o něm povídá . Kolegové z distribuce, skladu, servisu, obchodního oddělení by mohli vyprávět…nic hezkého to nebylo. Jak je vidět i po 10letech co jsem tohoto pána neviděl se nic nezměnilo. Sebestředný, inteligentní,neomylný….já bych přidal ještě prolhaný a zákeřný. Přeji vaší obci hodně štěstí a občanům pevné nervy.

 • Sarka Marcinova

  Dobrý večer Mirku,
  pokud by se vám nechtělo vyloženě poslouchat, či koukat, nebo upřednostňujete psanou formu vybraných, důležitých informací, v nejbližší době bude na těchto stránkách zveřejněn zápis z veřejného zasedání.
  S pozdravem, Šárka Marcínová

 • Dobrý den,
  každý, kdo má zájem o informace z prvního zasedání, se může podívat sem: http://www.novaliten.cz/verejna-zasedani/
  Najdete tam jak video tak audio záznam včetně možnosti stažení audio záznamu ve formátu MP3. Můžete si zpestřit třeba cestu do práce :-)
  Hezký den všem
  Filip Kaštánek

 • Mirek

  Dobrý večer, čekal jsem, že zde bude informace z prvního setkání nových zastupitelů. Nic se nezměnilo, zase žádná informace.

 • KarelV

  Dobré odpoledne,
  raději jste pani Hano neměla reagovat vůbec,než psát takové NIC.
  Karel

 • HankaH

  Pěkné dopoledne.
  Nechtěla jsi již více reagovat…ale,p.Kaštánek se opět cítí ukřivděn?!
  Ve včerejším příspěvku jsem neuváděla(upozorňuji,že záměrně)žádnou konkrétní připomínku a hle,přesně tuto reakci jsem čekala:“potrefená husa se vždycky ozve“.
  Opět poukazujete jen na chyby ostatních,já vím,všude o sobě píšete,jak jste neomylný,co vše dokážete atd.Vím,všichni vaši příznivci to jistě oceňují…ale nám ostatním,to nemusíte již více a VŠUDE vnucovat.
  Také se nechci opakovat,jaký názor má většina spoluobčanů na vás.
  Poslední,o čem se chci zmínit,je založení rubriky na stránkách NL,…TAM-TAMY.Tam se vy osobně vystihujete opět trefně,až mám dokonce i úsměv na rtech :-)!
  Odpovídáte si na pomluvy ostatních a nepravdy ve váš prospěch?!Ale p. Kaštánku,to už snad ani nemůžete myslet vážně.
  Vždyt‘ to vypadá,že trpíte,tím ted‘ myslím i většinu členú vaší strany,nějakou bujnou fantazií nebo dokonce snad jakousi duševní poruchou?
  Přeji vám hodně úspěchů při práci v zastupitelstvu a těšíme se,jak bude naše obec konečně rozkvétat.
  Víc už nebudu reagovat na vaše odpovědi ani nikoho dalšího,nemám to už zapotřeb(nikdy jsem tak nechtěla učinit,ale některé situace člověka donutí).
  Hana.

 • Dobré odpoledne všem, i Vám paní Hanko. Máte naprostou pravdu, asi nejsem populární. Není divu. Po všech těch pomluvách a dezinformační kampani protistrany. Nicméně máme signály, že stále podstatná část veřejnosti v nás věří. Děkuji všem, kteří mi v posledních dnech vyjádřili podporu. A já slibuji, že jejich naděje ve zlepšení chodu obce nezklameme. I když to bude těžké, protože být zastupitelem mnohdy nestačí. Už jsme říkali, že starosta je ALFA A OMEGA. Je to klíčová postava v životě obce a od něj se vše odvíjí. My jako zastupitelé můžeme inspirovat, radit, souhlasit nebo nesouhlasit, ale výkonnou moc nemáme. Ta všechna spočívá v rukou starosty a jeho týmu lidí. Jako příklad bych uvedl naši fotbalovou reprezentaci. Všimněte si, co dokázal jediný člověk ve stejných kulisách českého fotbalu. Zázrak? Ne, poctivá, trpělivá a odpovědná práce kouče, tedy šéfa, pod kterým ožili i zatracovaní hráči.
  Zpět k nám do Litně: nám nejde o to být populární u všech. My víme, že to ani nejde a doufáme, že ti, kteří naši snahu o zlepšení poměrů pochopli, vidí, že naše snaha není namířena proti nikomu ani přímo ani nepřímo. Naše snaha je namířena směrem k fungujícímu systému, v němž se nám všem bude lépe žít, bude hezčí a lidé se nebudou obávat vyjádřit svůj názor… Rozumíme si?
  A neodpustím si znovu poznamenat, že nikdo, ani Jirka Vodička, na nikoho neútočil, nikoho nehaněl, neříkal, že mu je z někoho zle a pod… A podívejte se na vaši reakci. Jirka upozornil na opravdu závažný fakt (nevymyslel si ho). Uvědomujete si, co by se stalo (nebo se ještě může stát), kdyby někdo přišel na zasedání v pátek? A pak se rozhodl, že to tak nenechá? Kdybychom byli opravdu kazisvěti, tak jsme to tak nechali a nechali přijít zástupce NN v pátek a stejně tak mnohé občany… To by teprve byl gól! A věřím, že byste nám to někteří zase přišili, že za to můžeme my a hlavně ten Kaštánek :-)
  Hezký zbytek dne a zítra na viděnou.
  Filip K.

 • HankaH

  Vážení spoluobčané,
  je mi opravdu smutno z toho,co se u nás děje!
  A věřte,že většina z nás ví,že vše „rozpoutal“ Kaštánek,Vodička a jeho poskokové(za toto se omlouvám),ale bohužel všichni normální starousedlíci a nakonec i spousta mladých lidí to ví.
  Sebestředný,inteligentní a neomylný Kaštánek….to je slovo do pranice.Ale on se tak všude prezentuje a všude haní jen práci ostatních….je mi z něj zle,opravdu.
  Vodička a spol.,to je další kapitola,brrrrr!
  Nezastávám se dalších zastupitelů,všichni z nich mají své chyby a nejsou dokonalý,ale už podle počtu hlasů,které Kaštánek s Vodičkou mají,je vidět,jak jsou „v oblibě“…ale šikovně jsou na své kandidátce na prvních místech,že?
  JE TO HNUS A SPOUSTA OBČANŮ,KTEŘÍ „NL“ MĚLI V PLÁNU VOLIT,TAK PO JEJICH ODPUDIVÉ KAMPANI RADĚJI DALI HLAS A PROSTOR JINÝM KANDIDÁTŮM.NAKONEC JE I ŠKODA,ŽE NEJSOU NOVÉ VOLBY,TO BY BYL KAŠTÁNEK S POČTEM HLASŮ UŽ ÚPLNĚ SMĚŠNÝ.

 • Jiří Vodička

  Existuje jedna jediná správná reakce starosty (tedy šéfa!), která – tak jak je v Litni zavedenou praxí – opět nepřišla. Zněla by nějak takto: „Děkujeme za upozornění, chybu jsme opravili. Závazný proces zveřejňování úředních dokumentů jsem interní směrnicí upravil tak, aby se nic podobného v budoucnu nemohlo opakovat.“

  Ty ne zrovna laciné softwary, které obec používá jsou skutečně profesionální. Program MUNIS, přes který běží naše úřední deska obsahuje v návodu větu: „Všechny zavedené požadavky musí projít procesem schvalování, který určí jeho oprávněnost a zkontroluje formální správnost.“
  Chyba je u nás na obci zjevně v onom „procesu schvalování“.

  Je více než laciné, házet 100% chyby na jednoho člověka. On je jen součástí systému a ten má jeho případnou chybu eliminovat. Za fungování toho systému je zodpovědný šéf! (A ten za to bere kolikrát i řádově víc peněz!)

 • alamad

  Samozřejmě lidská chyba v nepravou chvíli.Pan Vodička by měl držet prsty vysoko nad klávesnicí,s jeho téměř 40% účastí na veřejném zasedání v minulém volebním období.

 • Jana Nováková

  Pane Vodičko,
  myslím, že jako místostarosta jste měl na chybu upozornit přímo úřad městyse Liteň, jelikož patříte do zastupitelstva. Ale připadá mi, že Váš postoj je proti úřadu. Jako byste tam ani nepatřil.

 • Sarka Marcinova

  ,,Snaha o vylouceni verejnosti“ :-D Pane Vodicka,vy mate ohromnou fantazii.Chapu,vysvetleni,ze se jedna o obycejnou lidskou chybu(ktera by se samozrejme stat nemela) je sice pravdive,ale zrejme moc obycejne,tak proc ho verejnosti nabizet,ze?!

 • Kateřina Nožinová

  Omlouvám se za překlep v datumu na pozvánce na Veřejném zasedání č.1.

Přidej reakci

 

 

 

Můžeš použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>