Jídelna Kosová

DNES
Zeleninová/drštková polévka
Smaž.karbanátek, bram.,obloha
ZÍTRA
Kulajda
Vepř.pečeně, zelí, h.kn.
Menu za 79,-
(minutkový smažák za 86,-)
tel:311684370
bývalé učňovské středisko
Na prodej: knedlíky, pečivo, zákusky

Celý týden ke stažení

Pronájem vytápěných nebytových prostor - AREÁL UČILIŠTĚ

20120108_34 Aktuálně nabízíme k pronájmu, nejvyšší nabídce, vytápěné velmi zachovalé nebytové prostory v areálu bývalého učiliště v Litni. Předpokládaná cena je k jednání.

Jedná se o prostory bývalé truhlářské dílny a kanceláří pro mistry, včetně šaten, sprch a sociálního zařízení s možností vytápění plynovou kotelnou o podlahové ploše 294 m2 a výšce stropu 6 m, + sociální zařízení a šatny o ploše 130 m2 – předpokládaná cena nájmu 120,- Kč/1m2/měs. + služby a energie.

Dále se jedná o bývalé učebny a kabinety včetně sociálního zařízení v prvním a druhém patře hlavní budovy, s možností propojení s bývalým internátem, vhodné pro zařízení kanceláří, zasedacích místností, ubytovny a skladů o podlahové ploše – první patro 175 m2 a druhé patro budovy 371 m2 – předpokládaná cena nájmu 120,- Kč/1m2/měs. + služby a energie.

Dále nabízíme k pronájmu bývalý internát tj. 18 pokojů a bývalá aula včetně sociálního zařízení a sprch, vhodné pro zřízení kanceláří nebo ubytovny, o celkové podlahové ploše ve třetím patře budovy 252 m2 a ve čtvrtém patře budovy 266 m2 – předpokládaná cena nájmu 120,- Kč/1m2/měs. + služby a energie.

V areálu také nabízíme k pronájmu budovu staré školy, tato budova je dřevostavbou, kde se nachází učebny, kabinety, dílny, gymnastický sál a posilovna včetně sociálního zařízení, vhodné pro dílny sklady a kanceláře, popřípadě fitcentrum o podlahové ploše 440 m2 – předpokládaná cena nájmu 120,- Kč/1m2/měs. + služby a energie.

Areál se nachází v zámecké zahradě na okraji Litně s vjezdem pro nákladní vozidla přímo na veřejnou komunikaci. Vjezd je na noc uzavřen a areál hlídá pes. Přímo v budově je v současné době v provozu zdravotní středisko, denní jídelna a pečovatelská služba. Dále v areálu funguje zámečnická dílna. Upřednostňujeme využití pro rozšíření služeb obyvatelům Litně. Prostory je možné pronajmout i samostatně dle dohody.

Další informace na Úřadě městyse Liteň na tel.: 311 684 121. Nabídky je možné zaslat poštou na adresu Úřad městyse Liteň, Náměstí 71, 267 27, Liteň nebo podat osobně na podatelně úřadu po celou dobu uveřejnění této nabídky.

Počet komentářů: 2

Pronájem vytápěných nebytových prostor – AREÁL UČILIŠTĚ

  • Havelka

    Ano, ale v současné době topíme pouze v pronajatých prostorech, pokud by jste měli zájem například o pronájem celého patra ( nebo několik kanceláří ), dalo by se uvažovat o tom, že se změní režim vytápění. V opačném případě je pro nás velice neekonomické vytápět celé patro kvůli pronájmu jedné kanceláře. Děkuji za pochopení. Jinak nemám problém, pokud se dohodneme na schůzce si vše na místě prohlédnout a zvážit možnosti. Díky za dotaz Havelka

  • Dobrý den, lze využít tyto prostory i pro kanceláře?

Přidej reakci

 

 

 

Můžeš použít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>